Przedstawiamy Ci Nexo-IT.

Zadowolenie klienta to nasz zysk. Okiełznaliśmy technologię aby jaknajlepiej wykorzystać jej potencjał

Zobacz ofertę

Technologia w Twojej sprawie

Firma Nexo-IT zajmuje się wykorzystaniem nowych technologii, w szczególności Internetu dla potrzeb biznesu. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania zarówno w zakresie prezentacji w sieci, jak i relacji z klientami i partnerami. Oferujemy przygotowanie aplikacji mobilnych na wszystkie obecnie popularne platformy.
Firma zlokalizowana jest we Wrocławiu, ale dzięki nowoczesnym narzędziom do efektywnej współpracy świadczymy usługi na terenie całego kraju oraz w Unii Europejskiej.

Zapraszamy do współpracy!

Jesteśmy obecni w biznesie już od kilku lat, dzięki czemu wypracowaliśmy sobie świetne metody współpracy z klientami. Państwa zadowolenie to nasz zysk. To nie slogan, to logika. Ta idea przyświeca nam podczas wykonywania każdego zadania. Współpraca z nami opiera się na kilku najważniejszych zasadach:

• Jasno określone zasady współpracy. Wycena projektu jest ostateczna, ale również ostateczna jest specyfikacja na bazie której pracujemy
• Niezakłócony przepływ informacji i zrozumienie między Państwem a nami – wykonawcami.
• Duża liczba punktów kontrolnych, w których weryfikujemy czy postęp prac jest zgodny z Państwa oczekiwaniami

Nowoczesne metody współpracy

Oferujemy nowoczesny system współpracy - do Twojej dyspozycji oddajemy Panel Klienta w którym szybko zlecisz nam pracę oraz ocenisz postęp prac nad zleconymi już zadaniami.
Za zamówienia zapłacisz szybko przez płatności internetowe PayU:

Partnerzy

Nexo-IT Tomasz Banasiak Wrocław